fbpx
5 najlepszych narzędzi do organizacji pracy
with Brak komentarzy

Organizacja codziennej pracy w firmie wiąże się z wieloma wyzwaniami. Z pomocą przychodzi nam szereg narzędzi, które skutecznie wspierają nas w organizowaniu biznesowej codzienności.

10 powodów, dla których warto delegować obowiązki.
with Brak komentarzy

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, aby powierzyć powtarzalne, niezbędne, ale nie mające wpływu na rozwój Twojej firmy obowiązki komuś innemu?

Kim byłby Sherlock Holmes bez swojego wiernego Watsona? Czyli odpowiedz na pytanie, czy Twoje obawy przed współpracą z wirtualną asystentką są uzasadnione.
with Brak komentarzy

Kim byłby Sherlock Holmes bez swojego wiernego Watsona. Czyli odpowiedź na pytanie, czy Twoje obawy przed współpracą z wirtualną asystentką są uzasadnione.    

Jak osiągać swoje cele biznesowe kiedy brak nam czasu, czyli jak pomoże Ci wirtualna asystentka.
with Brak komentarzy

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, stawianie celów biznesowych jest dla Ciebie chlebem powszednim. Dzięki swojej pracy, konsekwencji i determinacji jesteś dziś w miejscu, które kiedyś było wyłącznie marzeniem i koncepcją na liście priorytetów do zrealizowania.       Jak osiągać swoje cele … Czytaj więcej

Jakie zadania wykonuje wirtualna asystentka- w jakich obszarach wspieram moich klientów
with Brak komentarzy

Od czasu kiedy w latach 90. XX wieku narodził się zawód wirtualnej asystentki, nasza branża stale się rozwija. Zdobywamy coraz to nowe umiejętności i kompetencje.

Moich 21 TOP narzędzi w pracy zdalnej – dla wirtualnej asystentki i nie tylko…
with Brak komentarzy

Internet to przeogromna kopalnia wiedzy. W jego przepastnych głębiach znajdziemy praktycznie wszystko, począwszy od najprostszego przepisu na racuchy, a skończywszy na instrukcji naprawy zmywarki.  

1 2 3